Sabotage Studio ogłosiło wczoraj, że Sea of Stars – znakomite jRPG z 2023 roku – otrzyma 20 maja darmowy dodatek Throes of the Watchmaker. Trafi on na wszystkie platformy, na których ukazała się „podstawka”, a więc na PC, PS4, PS5, XOne, XSX/S i Switcha.
Mimo darmowości,
Sea of Stars: Throes of the Watchmaker będzie naprawdę dużym dodatkiem – twórcy poinformowali, że według testów średni czas potrzebny na poznanie nowej zawartości to 8 godzin. Jak wyjaśnili:
Zakres tego DLC znacznie przekroczył nasze pierwotne wyobrażenia, co było możliwe tylko dzięki ciepłemu, przytłaczającemu odbiorowi, jakim zostaliśmy pobłogosławieni.
W
Sea of Stars: Throes of the Watchmaker będzie można zagrać po ukończeniu „podstawki”. Rozszerzenie zabierze nas do zminiaturyzowanej, zegarowej krainy Horloge, gdzie czekają nowe postacie, wrogowie, bossowie, minigry i lochy. Bohaterowie z
Sea of Stars jako takiego będą musieli dostosować swoje umiejętności do specyficznych wymogów Horloge – co oznacza, że Valere i Zale otrzymają dodatkowe klasy – a dołączający do nich w DLC przyjazny robot-inżynier Arty sprawi, iż konstrukty zaczną strzelać laserami.
Jako darmowe rozszerzenie,
Sea of Stars: Throes of the Watchmaker będzie oczywiście dostępne również w Game Passie. To jest: o ile gra nie wyleci z usługi
Microsoftu do 20 maja.
Źródło:
Hubert Śledziewski - GRY-OnLine
|
| Klemens
|
| 2025-05-01 09:27:06
|
|
|